درباره ما

پخش سپید

 

هلدینگ پخش سپید در ایران متشکل از گروه است که در زمینه های مختلف فعالیت می نمایند.

گروه اول: این بخش در زمینه لوازم خانگی بزرگ شامل اجاق گاز، یخچال فریزر ساید بای ساید، لباسشویی و ظرفشویی و غیره... فعالیت می نماید.

گروه دوم: فعالیت این بخش در زمینه لوازم خانگی کوچک برقی مانند ماکروویو، جاروبرقی، غذاساز، اتو پرس، اتو دستی، چرخ گوشت و محصولات غیر برقی مانند ترازو آشپزخانه، ست قاشق و چنگال و غیره ... می باشد.

گروه سوم: فعالیت های این بخش در زمینه سرویس های پذیرایی چینی سرامیک از جمله سرویس صبحانه خوری چینی، سرویس غذاخوری، سرویس چای خوری، سرویس عصرانه خوری، سرویس پارچ و لیوان، سرویس کتری قوری و غیره.... با تنوع و زیبایی بسیار بالایی می باشد.

گروه چهارم: این بخش در زمینه تجهیزات آشپزخانه شامل هود، سینک اجاق گازهای توکار و فر توکار تهویه مطبوع می باشد.

سبد کالای پخش سپید بدون شک کامل ترین و بی نظیرترین سبد کالای در بین لوازم خانگی در ایران می باشد به طوری که مصرف کننده و فروشندگان کلیه لوازم خانگی مورد نیاز خود را می توانند در کوتاهترین زمان ممکن از برندهای معتبر روز دنیا تهیه نمایند.

پخش سپید بر این باور است که موفقیت این مجموعه نزد مشتریان مصرف کننده و همکاران خود در برابر کشور رابطه مستقیمی با کیفیت فعالیت مدیریت پرسنل مجرب خود و همچنین تنوع بسیار بالای محصولات و تنوع برندهای معتبر لوازم خانگی در سبد کالای مجموعه پخش سپید می باشد.

تلفن تماس : 02155045014
فکس : 02155045015

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

شما هم نظر بدید